120 milionów było tylko ceną początkową, pojawili się dwaj rywale z Londynu!

Młodzieniec Benfiki chwycił dziś światło reflektorów. Felix, noszący Nr 79 Koszulki Piłkarskie, wniósł 3 strzały i 1 asystę. Poprowadził portugalską Super League do pokonania Frankfurtu i narodził się kolejny super-geniusz Portugalii. Nazwał nawet „New Cristiano Ronaldo”!

Najpierw strzelił bramkę w 20. minucie gry. Następnie, w 43 minucie, przeciął obszar ograniczony i piłka zwisała prosto. W 50 minucie Felix odpowiedział na rzut rożny kolegi z drużyny, a następnie asystował Rubenowi Diasowi. W 4 minucie dostał podanie z drużyny i wykonał hat-trick. Po tym wyniku. Dziewiętnastoletni nastolatek płakał, stał się najmłodszym graczem w historii Ligi Mistrzów UEFA i pierwszym młodzieńcem w Lidze Mistrzów UEFA w tym sezonie.

Nikt nie pomyślał o tym, że był to jego debiutancki sezon w Lidze Mistrzów UEFA. Wierzę, że po tej nocy jego agent Mendes będzie trzymał telefon. Felix ubrany w Nr 79 Koszulka  Benfica zdobył 15 bramek w 36 meczach plus 7 asyst. Dane przewyższyły nawet debiutancki sezon sportów portugalskich Cristiano Ronaldo (3 bramki i 1 asystę).

Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska...
ما را در سایت Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : tom lee pilkarskikup بازدید : 211 تاريخ : يکشنبه 25 فروردين 1398 ساعت: 16:04