Jestem Müller! jedna lub dwie bramki to nic dla mnie!

Siedząc na Allianz Arena, Baye Monachium wprowadził pierwszego przeciwnika Pucharu 2019 Audi. Po 90-minutowej bitwie gigant Bundesligi pokonał Feuerbachera, potężnego olbrzyma z daleka, z wynikiem 6: 1. Müller, który odpadł z ławki w meczu, strzelił 3 gole w Krótki Rękaw Bayeu i wygrał drużynę pięknym hat-trickem.

Müller jest jednym ze zwycięzców Bayeu. W trzydziestej minucie gry, numer 25 Koszulka Baye Monachium z nadrukiem Bayeu zapoczątkował jego pierwszą bramkę. W 30 minucie Müller zdobył 42-minutową kradzież, a Baye rozegrał wspaniały mecz na froncie. Robert Lewandowski Sędzia został zatrzymany w polu kaym, a sędzia zdecydowanie zagwizdał rzut kay. Müller strzelił stałą bramkę, a wynik był już 5: 0. W 42 minucie Müller strzelił rzut kay, 58 minut, a pomocnik Müllera oddał strzał z dystansu, aby zakończyć hat-trick.

W końcu Baye pokonał Fenerbahce 6: 1 w normalnym czasie, Baye nadal będzie siedział na Allianz Arena przeciwko Tottenham Hotspur, życzymy mu powodzenia! Z niecierpliwością czekam na doskonałe wyniki Müllera w finałach!

Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska...
ما را در سایت Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : tom lee pilkarskikup بازدید : 222 تاريخ : يکشنبه 13 مرداد 1398 ساعت: 21:45