Drużyna Bayernu wygrała dwa kolejne zwycięstwa

Baye Monachium wprowadził trzeciego przeciwnika amerykańskiej linii AC Milan. W obliczu czerwono-czaej drużyny Koszulki Piłkarskie prowadzonej przez nowego trenera Giampaolo, Baye strzelił gola z Goretzką. W końcu Baye pokonał AC Milan 1: 0 i wygrał dwa kolejne zwycięstwa w tym pucharze. W pierwszej połowie czasu przestoju Baye w końcu przełamał impas! Kimmich posłał subtelnie prosto w prawo, Goretzka wziął piłkę w pole kae i wyregulował ją, by strzelić w najdalszy róg! Koniec połowy meczu, Baye 1: 0 Mediolan! Gol Goretzki pomógł Bayeowi prowadzić. Po drugiej połowie obie strony miały ofensywę i defensywę. W 89 minut Alaba otrzymał podanie od Thiago w strefie ograniczonej. Austriak nawet przestał strzelać, ale niestety wynik wciąż nie został przepisany z powodu spalonego. Pod koniec meczu Baye Monachium pokonał AC Milan 1: 0 i rozpoczął serię zwycięstw w dwóch meczach Międzynarodowego Pucharu Mistrzów.

W tym momencie wyjazd Bayeu Monachium do Stanów Zjednoczonych zakończył się sukcesem. W najbliższą środę będą nosić Koszulka Baye Monachium, aby powitać kolejnego przeciwnika, Fenerbahçe Spor Kulübü, w Audi Cup. Oczekujemy również, że wygrają!

Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska...
ما را در سایت Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : tom lee pilkarskikup بازدید : 225 تاريخ : يکشنبه 6 مرداد 1398 ساعت: 22:48