Ibrahimović po raz kolejny z powodzeniem wystawił hat-trick

W derbach regulaych rozgrywek Ligi Amerykańskiej w Los Angeles Ibrahimović, który ma około 38 lat, znowu ma na sobie Koszulki Piłkarskie i jest zmuszony odnieść sukces. Szwedzka Pagoda zdobyła trzy gole w hat-tricku, aby pomóc Los Angeles Galaxy wygrać 3: 2 z Los Angeles FC i doskonale spełniła swoje głośne uwagi przed meczem.

W rzeczywistości zaawansowana piłka to Los Angeles FC, 4-minutowy rzut kay Belli. Ponieważ słowa są pełne, Ibrahimović to zrobi. W 8 minucie Ibrahimović odpowiedział na podanie z dystansu, a skrzynia zatrzymała piłkę i podniosła obrońcę. Prawa stopa poza polem kaym była wolna, więc cel wróżki byłby bezradny, a wynik stał się 1-1. Następnie Ibrahimović poprowadził piłkę w 56. minucie i wyprzedził wynik do 2-1. W 70 minucie Ibrahimović strzelił lewą nogą poza pole kae i strzelił trzecią bramkę. Doskonała sztuczka w kapeluszu, prowadzenie Galaxy 3-1! Ostatecznie Galaxy 3-2 pokonało Los Angeles FC. Chociaż Bella zdobyła dwa gole w czasie przerwy, ale nie miało to większego znaczenia, Ibrahimović poprowadził Galaxy 3-2 do odwrócenia pozycji lidera, śmiał się z tego samego derby miasta, a także twarzą w twarz z Bellą, Ibrahimovićem w galaktyce zespół Koszulka Los Angeles Galaxy.38-letni Ibrahimović nadal jest celem gry dla Galaxy, aby wygrać mecz z kontratakiem.

Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska...
ما را در سایت Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : tom lee pilkarskikup بازدید : 234 تاريخ : پنجشنبه 3 مرداد 1398 ساعت: 21:58