Dortmund odzyskał inicjatywę, aby wygrać mistrza!

ساخت وبلاگ

Kiedy Reus nie pojawia się na dużej liście gry, fani w Dortmundzie Koszulki Piłkarskie mogą się martwić: czy to boli? W rzeczywistości ma zamiar zostać ojcem, więc zespół dał mu „urlop ojcowski”.

Paco dostosował się do trybu „zastępczego” w krytycznym momencie. W 91. i 94. minucie gry Paco strzelił dwa gole, pomagając Dortmundowi zdobyć trzy punkty w domu. Naprawdę grał swoją rolę w „czasie zastępczym”. Po strzeleniu tych dwóch goli, Paco, noszący numer 25 Koszulka Borussia Dortmund, strzelił pięć goli w czasie przerwy w tym sezonie, co jest nowym rekordem dla Bundesligi.

To zwycięstwo jest najlepszym prezentem dla kolegów z drużyny, który wyśle noworodka z Reus. Po zakończeniu meczu Dortmund powrócił na szczyt klasyfikacji z wynikiem 2 punktów, a presja ponownie pojawiła się w Baye.

Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska...
ما را در سایت Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : tom lee pilkarskikup بازدید : 198 تاريخ : چهارشنبه 14 فروردين 1398 ساعت: 21:51