Ponownie pojawia się cud Liverpoolu z epoki, a załatany Liverpool zmusza do wielkiej zmiany!

ساخت وبلاگ

Niesamowite noce, niesamowite zwroty akcji, niesamowite cuda, niesamowity Liverpool! Z Origi i Wijnaldum strzelili dwa gole, w pierwszej rundzie stracili 3 gole i brak zwycięstwa Liverpoolu 4-0 nad wszechświatem w Barcelonie, łączny wynik 4-3 odwrócił rundę! Urodził się cud Anfield, a ludzie Liverpoolu awansowali do finału Ligi Mistrzów Madrytu!

Na najwyższym światowym poziomie pola walki nokautów Ligi Mistrzów niemożliwe jest stworzenie cudu przy braku trzech bramek. Ale ludzie Liverpoolu skończyli ciężko dwa razy, 14 lat temu w nocy w Stambule, Liverpool spadł 0-3 za AC Milan w pierwszej połowie, ale po powrocie z szatni Armia Czerwona ścigała 3 piłki, aby wyrównać i ostatecznie odwróciła czerwony rzuty kae. Legion, wygrał V Ligę Mistrzów w historii drużyny! Historia nazywa się cudem Stambułu!

Wysoko ceniony bóg Liverpoolu, Alisson, stał się głównym czynnikiem w promocji zespołu. Zrobił pięć zapisów w 90 minut. W pierwszej połowie były trzy kluczowe punkty, a strzały Messiego i Suáreza zostały rozwiązane. Alisson miał na sobie specjalny stop Koszulki Piłkarskie, ponieważ jego oryginalny Koszulka Liverpool był w konflikcie z kolorem odzieży barcelońskiej i sędziowskiej. Oficjalna strona Liverpoolu mówiła, że ​​jest to jednorazowa koszulka i nie zostanie wydana na sprzedaż.

Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska...
ما را در سایت Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : tom lee pilkarskikup بازدید : 228 تاريخ : چهارشنبه 25 ارديبهشت 1398 ساعت: 22:03