Schalke 04 odwrócił 9-osobową drużynę Dortmund!

ساخت وبلاگ

Populaość Revierderby nigdy nie jest rozczarowująca, nie mówiąc już o tej grze związanej z końcowym tytułem i sytuacją spadkową w tym sezonie. W przypadku Schalke 04 kończącego pierwszą połowę z wynikiem 2-1, Hoet, który walczył o tytuł w domu, przyspieszył atak w drugiej połowie. Jednak w 60 minucie, gdy Reus zarzucił łopatę, sędzia bezpośrednio pokazał czerwoną kartkę. Wynik był za sobą, a dusza drużyny została odesłana. Sytuacja żółtego Koszulki Piłkarskie Dortmund gwałtownie się odwróciła. Tak zwana „porażka nie jest sama”, po zaledwie 5 minutach Wolf za faulem łopaty, ten sam sędzia bezpośrednio czerwona kartka została wysłana, Dortmund tylko 9 graczy pozostało na boisku. W końcu, w 94. rewanżu w historii Bundesligi, Schalke 04 pokonało Dortmund 4-2 na wyjeździe.

Po przegranej meczu Dortmund prawdopodobnie zostanie powiększony przez Baye w klasyfikacji. Co gorsza, dusza zespołu Reus i Wolf wygrali czerwoną kartkę, a następnie stanęli przed zawieszeniem. W lidze pozostały tylko trzy rundy, sytuacja żółtego tytułu Koszulka Borussia Dortmund Dortmund stała się niezwykle pesymistyczna.

Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska...
ما را در سایت Domowe Wyjazdowe Trzeci Bramkarska دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : tom lee pilkarskikup بازدید : 240 تاريخ : يکشنبه 15 ارديبهشت 1398 ساعت: 22:20